Website van de wijkvereniging Vonderkwartier Eindhoven

Dit zijn de contactpersonen van de wijkvereniging, wil je iets laten weten of heb je een vraag? Neem dan gerust contact op.

Voorzitter Oscar Vinck voorzitter@vonderkwartier.nl
Secretaris Michelle Folkerts secretaris@vonderkwartier.nl
Penningmeester Susanne van Doesburg penningmeester@vonderkwartier.nl
Pleinactiviteiten Bonny Jansen plein@vonderkwartier.nl
Vondermail Karin van Leeuwen vondermail@vonderkwartier.nl
Communicatie Karin van Leeuwen communicatie@vonderkwartier.nl
Openbare Ruimte Harry Janssen werkgroep-openbare-ruimte@vonderkwartier.nl
55-plussers Kees Scheffers vonderxl@vonderkwartier.nl
Vonderburen Bernard Marks vonderbuur@vonderkwartier.nl
Energie Oscar Vinck,
Nicole Papen-Botterhuis
energie@vonderkwartier.nl
Veiligheid Germaine Bonnet veiligheid@vonderkwartier.nl
Website Ivo Verschuuren  webmaster@vonderkwartier.nl
Prikbord Berichten voor het Prikbord prikbord@vonderkwartier.nl

Voor algemene vragen of opmerkingen kun je onderstaand contactformulier gebruiken.