Vonderkwartier – De leukste wijk van Eindhoven

– Wijkvereninging Vonderkwartier Eindhoven

Contact

Voorzitter Tom Castenmiller
voorzitter@vonderkwartier.nl

Secretaris Michelle Folkerts
secretaris@vonderkwartier.nl

Penningmeester Nicole Papen-Botterhuis
penningmeester@vonderkwartier.nl

Pleinactiviteiten Iris Martens
plein@vonderkwartier.nl

Vondermail Mariska van Aartsen
vondermail@vonderkwartier.nl

Kwaliteit Openbare Ruimte Harry Janssen
werkgroep-openbare-ruimte@vonderkwartier.nl

Senioren in de wijk Kees Scheffers
senioren@vonderkwartier.nl

Vonderburen Bernard Marks
vonderbuur@vonderkwartier.nl

Energie Oscar Vinck
energie@vonderkwartier.nl

Veiligheid Germaine Bonnet
veiligheid@vonderkwartier.nl

Webmaster Ivo Verschuuren
webmaster@vonderkwartier.nl

Prikbord Berichten voor het Prikbord
prikbord@vonderkwartier.nl